Zamów zestaw próbny aż 15% taniej! 🔥
Dlaczego Food Harmony to
NAJLEPSZY CATERINGDLA CIEBIE
Bo dokładnie
wiemy czego potrzebujesz!
wybierz dietę odpowiednią dla siebiestrzałka
Poznajmy się

Wybierz doświadczonych pasjonatów kuchni dietetycznej.

Kasia
Kasia

Dietetyk, Dietetyk Sportowy, absolwentka Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie na kierunku technologia żywności i żywienie człowieka oraz Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach na kierunku dietetyka w sporcie. Wieloletnie doświadczenie i wiedzę nieustannie poszerza biorąc udział w konferencjach i szkoleniach poświęconych dietetyce. Największą rekompensatą za szkoleniowy trud są zadowoleni klienci :)

Przedmiotem zainteresowań nie są internetowe nowinki dietetyczne, lecz wszystko to co zostało udowodnione naukowo i w sposób nie budzący wątpliwości. Obecnym ulubionym tematem są jelita - czyli nasz drugi mózg. Nie eksperymentuje na organizmie człowieka, za wyjątkiem własnego (i może jeszcze swojego Męża :) ). W Cateringu Food Harmony dba o zrównoważoną kompozycję i wartość odżywczą potraw, zachowując przy tym wyjątkowy smak i prozdrowotny potencjał. Wszystko razem gwarantuje niesamowite efekty stosowania diety, a przy tym smakowite doznania :) Prywatnie miłośniczka sportu, dobrej muzyki i tańca.

czytaj dalej

Magda
Magda

Autorka najzdrowszego bloga kulinarnego Food Harmony oraz Thermodieta. Królowa zdrowych deserów - to ona tworzy dla was wszystkie desery do diet i na blogu. Mama dwójki dzieci, żona, fanka zielonej kuchni i azjatyckich smaków. To właśnie dzięki zdrowemu odżywianiu, diecie eliminacyjnej i wieloletnim eksperymentom kulinarnym wyleczyła Hashimoto i wszystkie dolegliwości z tym związane. Nie jest dietetykiem, ale nauczyła się słuchać swojego ciała i to obok wytrwałości i systematyczności uważa za klucz do sukcesu.

W cateringu dietetycznym dba o najlepszy smak i jakość potraw. Inspiracją są podróże, rodzina na której testuje swoje wynalazki i wiedza kulinarna, którą stale poszerza.

Jest przekonana, że holistyczne podejście, które znajdziecie w Food Harmony, pomoże wam osiągnąć zdrowie, lepsze samopoczucie i wymarzony wygląd.

Promocje! Cennik