Dieta SIRTFOOD ► zamów 10% taniej! 🔥
Dlaczego Food Harmony to
NAJLEPSZY CATERINGDLA CIEBIE
Bo dokładnie
wiemy czego potrzebujesz!
wybierz dietę odpowiednią dla siebiestrzałka
Pytania

Pytania i odpowiedzi

Gdzie dostarczamy diety?

Dostawy realizujemy do większości dużych miast na południu Polski  wraz z z miejscowościami pobliskimi, takimi jak: Kraków, Wieliczka, Bochnia, Niepołomice, Olkusz, Zakopane, Białka Tatrzańska, Tarnów, Nowy Sącz, Bielsko Biała, Wadowice, Oświęcim. Docieramy także do Warszawy, Łodzi, Kielc, Lublina, Wrocławia.

Obszar dostaw obejmuje także aglomerację śląską i dolnośląską oraz wiele okolicznych miejscowości.

Nasze zestawy dotrą też do: Chrzanowa, Piły Kościeleckiej, Płazy, Kwaczały, Libiąża, Trzebini, Młoszowej, Płok, Dulowej, Karniowic, Psar, Woli Filipowskiej, Filipowic, Krzeszowic, Tenczynka, Rudna, Rudawy, Żar, Pisar, Olkusza, Lgoty, Witeradowa, Żurady, Bukowna oraz do miejscowości Osiek.

Na poniższych mapkach sprawdzisz, czy dotrzemy do Ciebie.

Kliknij w lupkę na czerwonym tle, następnie wpisz nazwę miejscowości, jeśli pojawi się kolorowa pinezka wraz z opisaną trasą dostaw, to znaczy, że nasza dieta dotrze pod Twoje drzwi bez żadnych problemów:

https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1O5ZqYn7QGzLuY_XtD2QWq6pNN0G3GXV9&ll=49.94068280000001%2C19.777012300000006&z=18

Jeśli masz pytania, z przyjemnością na nie odpowiemy:

Tel: 577939222

Hello@cateringfoodharmony.pl

O której diety są dostarczane

Catering dietetyczny z dowozem przygotowujemy na 7 dni w tygodniu. Abyśmy mogli skomponować Twoją dietę zgodnie z życzeniem, musi być ona opłacona z dwu dniowym wyprzedzeniem dostawy, do godzinki 21.00. Jeśli zatem życzysz sobie dietę na poniedziałek, do soboty do 21.00 prosimy o płatność, jeśli czekasz na środową dostawę diety, do poniedziałku do 21.00 status płatności musi ulec zmianie.

Na terenie Krakowa i okolic prawdopodobnie jako jedyni doręczamy posiłki w 2 h wyznaczonych przedziałach czasowych, do godzinki wyznaczonej przez Klienta. Jeśli zatem maksymalnie życzysz sobie odebrać dietę spod drzwi do 6.00, nie będzie ona później niż preferowana 6.00 ale dostawca może ją już Tobie przekazać między 4.00, a 6.00 codziennie od poniedziałku do soboty. W soboty otrzymasz paczuszkę na sobotę i niedzielę, jeśli nasza opcja diet na weekend Cie satysfakcjonuje. Przekaż kod do domofonu i wskazówki do miejsce pozostawienia paczuszki, aby kurier niepotrzebnie Cię nie budził.

W przypadku pozostałych stref (Warszawa, Zakopane, Nowy Targ, Łódź, Wrocław, Śląsk, Kielce, Lublin, Wadowice, Tarnów itp): codziennie od poniedziałku do soboty w wybranym przez Ciebie przedziale czasowym (do godziny granicznej między 02:00 a 08:00) dostarczymy Ci dietę pod same drzwi. Jeśli zamawiasz dietę na niedzielę, zestaw otrzymasz w sobotę. UWAGA: Podczas składania zamówienia możesz wybrać graniczną godzinę doręczenia zastawu tj. godzinę, do której kurier musi do Ciebie dotrzeć. Nie oznacza to jednak, że możesz wyznaczyć precyzyjną godzinę dostawy, dlatego warto podać nam wcześniej kod do domofonu i dokładnie określić miejsce pozostawiania diety aby nie doszło do pobudki.

WYJĄTEK stanowią miejscowości znajdujące się w pobliżu naszej fit kuchni:

Do Chrzanowa, Piły Kościeleckiej, Płazy, Kwaczały, Libiąża, Trzebini, Młoszowej, Płok, Dulowej, Karniowic, Psar, Woli Filipowskiej, Filipowic, Krzeszowic, Tenczynka, Rudna, Rudawy, Żar, Pisar, a także Olkusza i okolic posiłki dostarczymy Ci od niedzieli do piątku w godzinkach popołudniowo- wieczornych. Jeśli zechcesz poznać bardziej precyzyjny czas dostawy, zadzwoń proszę lub napisz do nas, niezwłocznie to ustalimy.

tel: 577-939-222

hello@cateringfoodharmony.pl

Czy macie w ofercie dzień próbny w niższej cenie?

Tak, posiadamy opcję od 1 do 3 dni próbnych w znacznie niższej cenie – już od 49 zł! Zestawy testowe niczym nie różnią się od pozostałych diet. Dajemy Ci możliwość spróbowania naszej zdrowej kuchni, oszczędzając przy tym aż 15%. W formularzu zamówienie kliknij "zamówienie testowe", a rabat naliczy się automatycznie.

Takie zamówienie zamówisz również:

telefonicznie: 577 939 222

mailowo: hello@cateringfoodharmony.pl

Czy jest minimalny limit dni, na które mogę zamówić dietę?

Naszą dietę pudełkową możesz zamówić już nawet na 1 dzień. Jeśli jednak decydujesz się na dłuższą współpracę, oszczędzasz! Przy zamówieniu na min. 20 zestawów diety oferujemy Ci rabacik 10%.

Pamiętaj, że tak jak nie należy oceniać książki po przeczytaniu 1 strony, tak i u nas odkryjesz szeroki wachlarz smaków i naszych pomysłów jak jeść zdrowo zamawiając na dłużej. Przez 2 miesiące nasze menu się nie powtarza <3!

Czy mogę zawiesić dietę? Z jakim wyprzedzeniem?

Oczywiście, możesz zawiesić dietę na 2 dni przed planowaną dostawą do godziny 21:00 samodzielnie poprzez naszą stronę i swój własny planel klienta w systemie. Mailowo i telefonicznie także możesz dokonać zmiany w kalendarzu dostaw do godzinki 18.00- również z dwudniowym wyprzedzeniem.

Czy mogę wykluczyć z diety wybrane produkty?

Na życzenie Klientów spełniamy wykluczenie z diety kilku newralgicznych produktów. Eliminujemy na Państwa prośbę kolendrę, ryby, owoce morza oraz tofu.

Aby zachować wysoką jakość naszych diet zgodnych z naszymi dopieszczonymi recepturami, nie jesteśmy w stanie indywidualizować  w większym stopniu oferowanych zestawów diet.

Jeśli wykluczasz gluten i nabiał (laktozę i kazeinę), specjalizujemy się w tworzeniu takich diet- to nasze zestawy FREE HARMONY.

Jeśli oprócz glutenu i nabiału, unikasz ryb i mięsa, wybierz wariant diety FREE WEGE.

Jeśli eliminujesz gluten, kazeinę, laktozę, mięso ale lubisz ryby- nasz zestaw FREE WEGE Z RYBAMI spełni Twoje oczekiwania.

Menu dla każdego rodzaju diet jest już prawie zawsze przygotowane z tygodniowym wyprzedzeniem, sprawdzisz je aktualnie tutaj: https://dietly.pl/catering-dietetyczny-firma/foodharmony, a wkrótce także na naszej stronie.

Pamiętaj, że często nielubiane składniki potrafimy przygotować tak, że okazują się PYSZNE!

Jaką kaloryczność wybrać, jeśli chcę schudnąć?

To sprawa bardzo indywidualna! Nie zawsze niska kaloryczność diety pudełkowej gwarantuje spadek masy ciała. Jeśli wybierzesz opcję o zbyt niskiej podaży energetycznej może przynieść Ci szybki i krótkotrwały efekt, po którym napotkasz efekt jo-jo.  Dlatego służymy Ci pomocą zarówno mailowo jak i telefonicznie w podjęciu najlepszej decyzji. W naszym biurze obsługi Klienta pracują zawsze dwie dyplomowane dietetyczki Kasia i Asia, które przeprowadzą z Tobą wywiad żywieniowy, ustalą najlepszą strategię, a także zaopiekują się Tobą w ociągnięciu celu.

Czekamy na zmianę Twoich nawyków żywieniowych: 577939222.

Czy jest możliwość zamówienia zindywidualizowanej diety?

Niestety nie. Chcąc dopieścić diety naszej szerokiej, standardowej oferty, nie możemy zaoferować Ci w pełni spersonalizowanej diety. Wierzymy jednak, że znajdziesz w naszym wachlarzu możliwości, wariant dla siebie – sprawdź wszystkie możliwości i pamiętaj, że jeśli do nas zadzwonisz, to postaramy się doradzić Ci najbardziej adekwatną do Twoich potrzeb dietę i znaleźć sposób, by ją dostosować do Twoich indywidualnych preferencji.

Do każdego zestawu diety możesz też zamówić dodatki, które mogą spełnić Twoje indywidualne potrzeby żywieniowe, są nimi:

koktajl proteinowy na mleku krowim (wysokiej jakości Amix Whey Pure Fusion Białko- rekomendowane przez kolegów kulturystów)

wegański koktajl proteinowy (białko z soji, groszku, ryżu, bobu przygotowane na mlekach roślinnych ryżowym/kokosowym/migdałowym/sojowym)

smoothie warzywno-owocowe (lekkie i odżywcze uzupełnienie 100-200 kcal w ciągu dnia). Wieloskładnikowy koktajl powstaje na bazie warzyw i owoców. To Twoja pyszna i naturalna multiwitaminka. Smak smoothie każdego dnia jest inny <3

zestaw szotów imbirowo-cytrynowych z kurkumą i miodem- 3 buteleczki 50 ml, skoncentrowanego źródła odporności.

Ile posiłków mogę zamówić?

Dieta pudełkowa z dostawą do domu to zestaw 5 posiłków- śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Deklarowana kaloryczność danej diety dotyczy zawsze pełnego zestawu 5 posiłków. Możesz jednak wybrać sobie z wybranej diety dowolne 3 lub 4 posiłki. Pamiętaj jednak, że jeśli z diety np. Fit 1500 kcal, wykluczyć II śniadanie i podwieczorek- kaloryczność zestawu elegnie pomniejszeniu o wykluczone posiłki. Jeśli zatem oczekujesz 1500 kcal w 3 posiłkach- wybierz je z zestawu 2500 kcal :)

Mamy też  w ofercie opcję LUNCH BOX, a więc tylko 2 posiłków z opcji diety 1500 kcal- w wariancie Fit/Free/Free Wege/Free Wege z rybą/Wege/Wege z rybami. Sam wybierasz, czy chcesz, by w Twoim zestawie znajdowało się zawsze śniadanie i obiad, a może podwieczorek i kolacja:) Zamówienie lunch box realizujemy jako dodatek do zamawianej diety albo od 2 x lunch box pod jeden adres.

Co w przypadku opóźnionej dostawy, gdy muszę wyjść z domu

Jeśli z przyczyn pogodowych, losowych, Twoja paczuszka nie dotrze na czas, mimo naszych wielkich starań. Pamiętaj, że nasi dostawcy mają obowiązek dostarczyć Ci dietę pod wskazany alternatywny adres.

Skontaktuj się bezpośrednio z koordynatorami dostaw:

Warszawa/Zakopane/Białka Tatrzańska/Łódź/Kielce/Tarnów/Nowy Targ/Nowy Sącz/Bochnia/Radziszów/Wrocław/Łódź/Wadowice - TEL: 603835550

Kraków, Wieliczka i okolice- TEL: 602199969/ 515327770

Trzebinia, Chrzanów, Libiąż, Olkusz i okolice- TEL: 574586365

lub skontaktuj się niezwłocznie z nami- TEL: 577939222

Robimy wszystko co w naszej mocy, aby Twoja paczuszka dotarła pod drzwi zawsze na czas.

Promocje! Cennik
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij