DARMOWY E-BOOK ► Smoothie do zadań specjalnych
Dlaczego Food Harmony to
NAJLEPSZY CATERINGDLA CIEBIE
Bo dokładnie
wiemy czego potrzebujesz!
wybierz dietę odpowiednią dla siebiestrzałka
Post warzywno-owocowy

Dieta typu detox

Dieta typu DETOX

500-600 kcal

Dieta - post warzywno owocowy ma charakter postu wg zaleceń dr Dąbrowskiej i oparta jest głównie na świeżych i gotowanych warzywach z dodatkiem wybranych owoców. Dzięki postowi organizm zostaje pobudzony do samoleczenia zużywając uszkodzone komórki i skutecznie oczyszczając organizm. Dieta dostarcza skondensowanej dawki witamin, składników mineralnych, fitozwiązków i błonnika.

Zestaw tworzą 4 posiłki. Do śniadania zawsze dodajemy warzywny koktajl, buteleczkę zakwasu buraczanego oraz szocik imbirowo-cytrynowy z kurkumą. Kolejne propozycje w tej diecie mocno Cię zaskoczą i nasycą- bo z warzyw potrafimy czarować cuda.

Postu nie powinny stosować osoby przyjmujące leki hamujące układ immunologiczny, osoby z chorobą Adisona, krańcową niewydolnością narządów, po przeszczepach, chorzy na nowotwory w trakcie chemioterapii i zaawansowanych stadiach. Kolejne przeciwskazania to dializa nerek, nadczynność tarczycy, krańcowa marskość wątroby, depresja, cukrzyca typu I, ostra porfiria, niedoczynność nadnerczy, okres ciąży i karmienia piersią.

Przed rozpoczęciem postu zalecamy zastosować naszą dietę Smoothie Harmony. Po zakończonym poście, w ramach wychodzenia i praktykowania zdrowych nawyków żywieniowych, rekomendujemy również naszą dietę koktajlową Smoothie Harmony oraz Free Wege 1200 kcal.

Minimalna masa netto zestawu to 1000 g

Więcej o poście przeczytaj na naszym blogu: https://cateringfoodharmony.pl/dieta-warzywno-owocowa/

 

Promocje! Cennik
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij