Zamów zestaw próbny aż 15% taniej! 🔥
Dlaczego Food Harmony to
NAJLEPSZY CATERINGDLA CIEBIE
Bo dokładnie
wiemy czego potrzebujesz!
wybierz dietę odpowiednią dla siebiestrzałka
Post warzywno-owocowy

Dieta typu detox

Dieta wg zaleceń dr Dąbrowskiej

Dieta post warzywno-owocowy ma charakter postu wg zaleceń dr Dąbrowskiej. Dzięki postowi organizm zostaje pobudzony do samoleczenia zużywając uszkodzone komórki i skutecznie oczyszczając organizm.

Warianty kaloryczne: 500-600 kcal

 

Skład naszego postu warzywno-owocowego

Zestaw tworzą 4 posiłki. Do śniadania zawsze dodajemy warzywny koktajl, buteleczkę zakwasu buraczanego oraz szocik imbirowo-cytrynowy z kurkumą. Kolejne propozycje w tej diecie mocno Cię zaskoczą i nasycą - bo z warzyw potrafimy czarować cuda.

Dieta jest oparta głównie na świeżych i gotowanych warzywach z dodatkiem wybranych owoców, a także świeżych ziół i dozwolonych przypraw. 

Dieta dostarcza skondensowanej dawki witamin, składników mineralnych, fitozwiązków i błonnika.

 

Wskazania do stosowania postu warzywno-owocowego

 

Przeciwskazania do stosowania postu warzywno-owocowego

• Nadczynność tarczycy, wyniszczenie organizmu(nowotwory, gruźlica), depresja, zaawansowana niewydolność nerek, serca, wątroby, okres ciąży i karmienia piersią, dzieci przed okresem dojrzewania, niedoczynność nadnerczy, cukrzyca leczona insuliną.

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów jest dla nas najważniejsze, w związku z tym, przed rozpoczęciem postu, zalecana jest konsultacja z lekarzem, który oceni stan zdrowia oraz potwierdzi brak przeciwwskazań do stosowania diety warzywno-owocowej.

•Postu nie powinny stosować osoby przyjmujące leki hamujące układ immunologiczny, osoby z chorobą Adisona, krańcową niewydolnością narządów, po przeszczepach, chorzy na nowotwory w trakcie chemioterapii i zaawansowanych stadiach. Kolejne przeciwskazania to dializa nerek, nadczynność tarczycy, krańcowa marskość wątroby, depresja, cukrzyca typu I, ostra porfiria, niedoczynność nadnerczy, okres ciąży i karmienia piersią.

 

► Przed rozpoczęciem postu zalecamy zastosować naszą dietę Smoothie Harmony.

► Po zakończonym poście, w ramach wychodzenia i praktykowania zdrowych nawyków żywieniowych, rekomendujemy również naszą dietę koktajlową Smoothie Harmony oraz Free Wege 1200 kcal.

► Więcej o poście warzywno-owocowym przeczytasz na naszym blogu: Post warzywno-owocowy – czyli jak oczyszczać organizm

 

Potrzebujesz porady Dietetyka?

Skorzystaj z bezpłatnej pomocy naszej Dietetyk Klinicznej! Wspólnie znajdziecie najlepszy wariant diety pudełkowej dla siebie.

Zadzwoń ► 577-939-222

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00-16.00

 

 

Minimalna masa netto zestawu to 1000 g
wypróbuj dietę 15% taniej cennik
Promocje! Cennik