Zamów zestaw próbny aż 15% taniej! 🔥
Dlaczego Food Harmony to
NAJLEPSZY CATERINGDLA CIEBIE
Bo dokładnie
wiemy czego potrzebujesz!
wybierz dietę odpowiednią dla siebiestrzałka
Poznaj Food Harmony Catering

Poznaj Food Harmony Catering

Poznaj Food Harmony Catering
data23.11.2021
data
Spis treści:

Poznaj Food Harmony Catering

Food Harmony Catering to obecnie skupisko wiedzy, którą posiadamy na temat zdrowego, wartościowego i nieprzetworzonego żywienia, którą nasz dzielny zespół fantastycznych, oddanych swojej pracy kucharzy i pomocników dopieszcza każdego dnia wyjątkowym smakiem i sposobem podania. To nie tylko wygodne rozwiązanie w postaci gotowej diety na cały dzień- 7 dni w tygodniu. To przewodnik do bardziej świadomych wyborów dla Ciebie i Twojej rodziny. ZASADA JEST JEDNA - MUSI BYĆ ZDROWO I PYSZNIE!

Nasz catering nie był od razu sporą firmą, jak teraz :) Przez pierwsze miesiące działalności gotowałyśmy same... co to były za czasy, gdy 30 zestawów robiłyśmy po 17 godzin... :) Ale co ważne, człowiek ciągle uczy się na błędach, rozwija i dzięki naszej konsekwencji w dopracowywaniu każdego szczegółu, dziś Food Harmony to już spory zespół przygotowujący posiłki docierające do większości miast w Polsce. To co się nie zmieniło od początku to nasze maksymalne zaangażowanie! Pracujemy nad udoskonalaniem receptur, doborem nawet niewyczuwalnych dla Was składników, które wzmacniają prozdrowotny charakter posiłku. Reagujemy na Wasze prośby i uwagi. Wzrusza nas każda pochwała, bo poprawa zdrowia na drodze delektowania się smakiem potrawy to nasz niezmienny cel. Wasze diety powstają począwszy od obierania czosnku i cebuli w atmosferze wzajemnej sympatii i szacunku. To pewnie dlatego ciągle słyszymy od Was, że w naszym jedzeniu czuć serce do gotowania :)

Dlaczego powstał nasz catering?

W pewnym momencie swoich zawodowych ambicji spotkałyśmy się: Kasia i Magda. Dzieląc się swoimi doświadczeniami i pomysłami na poprawę zdrowia dzięki żywieniowym wyborom, wpadł odwiedzić nas znajomy, stały „pudełkowicz” który nasz widok speuntował śmiałą radą: „Dziewczyny, czekam na Wasze diety pudełkowe”. Już drugiego dnia pracowałyśmy nad realizacją Food Harmony Catering.

 

Kasia

Kasia - jestem dyplomowanym dietetykiem, niezwykle zajawioną zdrowym odżywianiem z miłością do sportu. Wykorzystałam swoje zdobyte wieloletnie doświadczenie w branży cateringu dietetycznego. Za każdym wprowadzeniem diety do oferty stało moje odpowiednie merytoryczne przygotowanie - szkolenie dietetyczne, przegląd badań naukowych, czytanie książek, studia podyplomowe. 7 letnia praca z podopiecznymi mocno ugruntowała chęć poprawy zdrowia i sylwetki na nieco większą skalę.

Food Harmony Catering to moja życiowa misja, w której się spełniam i która napawa mnie nieskrywaną satysfakcją i radością. Mąż często żartobliwie mówi, że „chciałby abym kochała go tak bardzo jak FHC). Z wielkim zaangażowaniem opiekuje się Klientami i całą infrastrukturą naszego pudełkowego biznesu, Z wielką chęcią udzielę rady, „wyprostuje” złe nawyki żywieniowe każdego, kto zwróci się do nas o pomoc, piszę też dla Was artykuły na naszym blogu :)

  

 

Magda

Magda - moją pasją i kluczowym zadaniem w Food Harmony jest tworzenie przepisów do Waszych diet :) Uwielbiam testować, smakować, podróżować i przywozić wszystko co nowe. To właśnie dzięki zdrowemu odżywianiu, diecie eliminacyjnej i wieloletnim eksperymentom kulinarnym wyleczyłam Hashimoto i wszystkie dolegliwości z tym związane. Kiedyś trafiłam na lekarza, który podpowiedział mi jak ważną role odgrywa jedzenie w leczeniu i zapobieganiu chorobom - zamiast stosowania worka lekarstw zalecił właśnie odpowiednią dietę :) Było to juz prawie 8 lat temu i całkowicie zmieniło moje życie.

Nie jestem dietetykiem, ale nauczyłam się słuchać swojego ciała i to obok wytrwałości i systematyczności uważam za klucz do sukcesu. Jak zauważycie, mocną pozycję w naszym cateringu stanowią przepisy bez glutenu, nabiału i cukru. To dlatego, że te produkty mi po prostu szkodzą, a ich eliminacja już wiele lat temu przyczyniła się do niesamowitej poprawy, samopoczucia, zdrowia i wyglądu. I właśnie dzięki temu odnosimy sukces i niesiemy receptę na zdrowie pod Wasze same drzwi. To właśnie w recepturach, które trafiają do Waszych pudełek, dzielę się swoimi doświadczeniami i przepisami.

W międzyczasie stworzyłam i tworzę też najzdrowszy i najsmaczniejszy blog żywieniowy Thermodieta.pl, którego również prowadzę z Kasią. To odpowiedź dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na catering dietetyczny lub po prostu lubią gotować. Na codzień jestem jestem mamą dwójki dzieci, które wraz z mężem testują wszystkie moje wynalazki :)

Nasze słabości? Słodycze! Dlatego stworzyłyśmy ich zdrowe wersje, które z pewnością posmakujecie decydując się na współpracę z Food Harmony Catering :)

Polecamy także

Promocje! Cennik
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij