S.O.S do lata! 14-dniowy program odchudzający! 🔥
Dlaczego Food Harmony to
NAJLEPSZY CATERINGDLA CIEBIE
Bo dokładnie
wiemy czego potrzebujesz!
wybierz dietę odpowiednią dla siebiestrzałka
Wymiana posiłków w cateringu dietetycznym

Wymiana posiłków w cateringu dietetycznym

data15.02.2022
data

Kochani Klienci, uruchomiliśmy możliwość wymiany posiłków na podobnych zasadach, jak ma to miejsce w największych firmach cateringowych w Polsce :) Jeśli któraś z potraw w danym dniu nie jest zgodna z preferencjami zamawiającego, istnieje możliwość zmiany tej potrawy na taką, którą przygotowujemy w innych wariantach naszych diet.

Zasady wymiany posiłków

Wymiany dokonuje się wyłącznie:

•  Jeśli posiadamy swój panel Klienta na naszej stronie

Aby stworzyć swoje konto, należy wejść na naszą stronę i kliknąć zamów. Podczas wyboru zamówienia, nasz system zapyta, czy zamówienie ma być gościnne, czy chcemy dokonać rejestracji. Musimy wybrać opcję rejestracji https://zamowienie.cateringfoodharmony.pl/zamowienie/#/ 
albo od razu ZAŁÓŻ KONTO: https://panel.dietly.pl/logowanie-catering?company=foodharmony

UWAGA: Jeśli wpiszemy wszystkie dane, a następnie klikniemy w link aktywacyjny przesłany na podany adres e-mail, to wówczas może nas przekserować na stronę Dietly - czyli porównywarki cateringów. NALEŻY ZAMKNĄĆ TĄ STRONĘ I POWRÓCIĆ NA naszą stronę, bezpośrednio tu: https://panel.dietly.pl/ Kolejne warunki konieczne do uruchomienia opcji wymiany posiłków:

• W dietach 5 posiłkowych

Np. dieta SIRT lub NISKI IG, które w swoich kompozycjach są 4 posiłkowe - nie ma możliwości wymiany posiłków. Podobnie jest z dietami, w których wyeliminowaliśmy któryś z posiłków. Np. dieta Sport 4 posiłki bez kolacji, także nie ma możliwości wymiany posiłków.

• Tego samego rodzaju posiłku

Jeśli chcesz wymienić II posiłek na coś innego, to wymiana jest możliwa również na II śniadanie, które występuje w menu innych diet. Nie da się zatem wymienić śniadania na np. kolację.

• Tej samej kaloryczności

Nie da się wymienić posiłków z niższej/wyższej kaloryczności niż zakupiona. Przykład: śniadanie z diety FIT 1500 można zamienić na śniadanie z innej diety o kaloryczności 1500 np. FREE WEGE 1500 kcal


Ile kosztuje wymiana posiłków?

Praktycznie NIC. Operujemy punktami lojalnościowymi :) Jeśli klient chce wymienić posiłek w Panelu Klienta, to musi wykorzystać 100 punktów lojalnościowych, tj. 1 PLN. Tą złotówkę można wykorzystać na wymianę posiłków lub odliczyć sobie ją od finalnej kwoty zamówienia, prze co docelowa cena diety będzie mniejsza z uwagi na zgromadzone punkty lojalnościowe.

Wymiana możliwa jest tylko w cateringach z uruchomionym programem lojalnościowym, co też uczyniliśmy :)


Gdzie w praktyce mogę zmienić posiłek?wymiana posiłków food harmony

Wystarczy, że:

1. Zalogujesz się na swoje konto poprzez naszą stronę: https://panel.dietly.pl/ 

2. Klikniesz „Zamówienia”- które znajdują się w kolumnie po lewej stronie. Na tym etapie wyświetli się kalendarz z Twoimi aktywnymi dostawami.

3. Wybierz na kalendarzu dzień dostawy, który edytujesz.

4. Po prawej stronie wyświetli się lista możliwości. Możesz na ten dzień zmienić adres dostawy lub wymienić posiłek. Kliknij np. śniadanie, a następnie „ZMIEŃ”. Wyświetli się lista tego samego rodzaju posiłku, który przygotowujemy w innych dietach. Być może nie chcesz ryby, więc lepsza będzie dla Ciebie opcja bez rybna w diecie „Wege” lub wolisz mięsny posiłek, który akurat planujemy przygotować w diecie SPORT. Jeśli wybierzesz alternatywę, kliknij „WYBIERZ” i GOTOWE :)

Zamianę posiłków można dokonać do 21.00 z dwudniowym wyprzedzeniem dostawy poprzez naszą stronę i swój panel kienta.


Zmiana mailowa lub telefoniczna

Jak najbardziej posiłek można zmienić przekazując nam takie życzenie mailowo lub telefonicznie, jednak warunkiem koniecznym jest posiadanie konta w naszym systemie. Jeśli zamawiasz dietę Drogi Kliencie zawsze telefonicznie lub mailowo, to prosimy o złożenie konta w systemie poprzez rejestrację, dokonanie jakiegokolwiek zamówienia i NIEOPŁACANIE GO. Zadzwoń proszę wtedy do nas i poinformuj nas o takim ruchu. Przeklikamy sobie zamówienie na Państwa konto, przypiszemy ręcznie punkty lojalnościowe i zmienimy wybrane posiłki :)


telefon
577-939-222
email hello@cateringfoodharmony.pl

Biuro pracuje od 8.00 do 16.00 od poniedziałku do piątku

Zapraszamy serdecznie! :)

Polecamy także

Promocje! Cennik
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij