Zamów zestaw próbny aż 15% taniej! 🔥
Dlaczego Food Harmony to
NAJLEPSZY CATERINGDLA CIEBIE
Bo dokładnie
wiemy czego potrzebujesz!
wybierz dietę odpowiednią dla siebiestrzałka
Co do pracy

Co do pracy

Dostawy wybranej diety pudełkowej od Food Harmony pod drzwi to nie tylko ogromne ułatwienie organizacji dnia, to także cała masa podpowiedzi, jak powinniśmy się odżywiać na co dzień. Uczymy się żywienia: bez cukru, kolorowego, bogatego w warzywa, orzechy i nasiona, pełnoziarniste produkty, wegetariańskie propozycje, kiełki, kiszonki, prozdrowotne super foods. Znaczna większość przepisów jest w naszym pudełkowym raju bezglutenowa, bez nabiału, bazując na nabiale roślinnym aby Twoje jelita mogły pracować efektywnie, dbając o Twoje odżywienie, regularne wypróżnianie i produkcje szczęśliwych hormonów. Jeśli nie potrzebujesz 5 posiłkowej diety, wybierz nasz wariant Lunch Box za jedyne 29 zł. Sprawdź naszą ofertę, dokonaj kalkulacji ile każdego dnia wydajesz na jedzenie, nieplanowane przekąski, rachunki wynikające z codziennych wielo-godzinnych zmagań w kuchni. Czy jesteś w stanie samodzielnie zadbać o prawidłową dietę, tak jak uczynimy to my? Mamy dla Ciebie całą gamę przysmaków, dobroczynnie wpływających na Twoje zdrowie. Z nami dieta nie jest nudna. Czytaj naszego bloga bo treść którą Ci w nim przekazujemy na pewno pomoże Ci dokonywać właściwych wyborów żywieniowych.

data17.05.2021

Sprawdź jak pysznie i za niewielką cenę możesz ułatwić sobie życie. Mamy dla Ciebie całą masę zdrowych rozwiązań na to, co jeść w pracy. 

dataCo do pracy, dieta pudełkowa
data13.05.2021

Dzięki szerokiemu wachlarzowi naszych diet, każdy znajdzie dla siebie swój optymalny zestaw diety. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj diety wybrać. Ten artykuł jest dla Ciebie!

dataCo do pracy, dieta pudełkowa
wczytaj starsze posty
Promocje! Cennik