Zamów zestaw próbny aż 15% taniej! 🔥
Dlaczego Food Harmony to
NAJLEPSZY CATERINGDLA CIEBIE
Bo dokładnie
wiemy czego potrzebujesz!
wybierz dietę odpowiednią dla siebiestrzałka
Aktualności

Aktualności

data22.04.2024

EFEKT GLOW bez makijażu: prawda czy mit? Analiza składników diety SKIN GLOW. Trend rozświetlaczy i serum mających rozjaśniać skórę twarzy i ciała zdobywa coraz większą popularność. Czy rzeczywiście możliwe jest osiągnięcie naturalnego efektu glow bez użycia kosmetyków rozświetlających? W dzisiejszych czasach warto poznać składniki diety SKIN GLOW, które mogą pomóc nam osiągnąć pełny blask naszej skóry. Wystarczy odpowiednie odżywienie na co dzień, picie wody i przemyślana suplementacja, o której opowiem więcej w tym artykule.

dataAktualności
data31.01.2024

Każda aktywność fizyczna praktykowana regularnie jest dobra i "działa". Ale czy wiesz, że same kalorie w dół to nie wszystko? Spacer już 20 minutowy pozwala zmniejszyć skok glukozowo-insulinowy poposiłkowy aż o 30-48%!

dataAktualności
data25.04.2022

Eliminacja glutenu jest coraz bardziej powszechna. Podobnie jest z rezygnacją z mięsa, a nawet ryb oraz unikaniem laktozy. Nie wiadomo co jest kluczowe przy dokonywaniu takich wyborów, podążanie za panującymi trendami, aspekty zdrowotne, świadomość wysokiego przetworzenia żywności, wysokiego stężenia zanieczyszczeń w rybach i mięsie, ich chów hodowlany, czy może powody ekologiczne.

dataAktualności
data23.11.2021

Co znajdziesz w Food Harmony Catering? Kim jesteśmy? Skąd wziął się nasz zdrowy-pudełkowy świat? Poznaj nas bliżej!

dataAktualności
data18.05.2021

Catering Food Harmony to firma z okolic Krakowa ale ostatnio ruszyłyśmy do Warszawy i większych miast w Polsce.

datadieta pudełkowa, Aktualności
data01.01.2021

Rozszerzamy na Wasze liczne prośby obszar dostaw o Białkę Tatrzańską ❤

datadieta pudełkowa, Aktualności
data01.05.2024

Skorzystaj z naszej majowej oferty i schudnij z dietą SIRT! Teraz możesz zamówieć dzienny zestaw diety sirtfood już za 72,90 zł :)

dataAktualności
data27.02.2024

Odpocznij w te Święta, gotowanie zostaw nam. Cudowne, pachnące wiosną Święta Wielkanocne – w swobodnej atmosferze z tymi, których kochasz.

dataAktualności
data26.05.2022

Zapraszamy na przyjęcie w stylu Food Harmony. A Ty odpocznij i ciesz się towarzystwem gości i ich zachwytem z zastawy stołu :)

dataAktualności
data15.02.2022

Uruchomiliśmy możliwość wymiany posiłków w zamówionej diecie. Jeśli któraś z potraw w danym dniu nie jest zgodna z preferencjami zamawiającego, istnieje możliwość zmiany tej potrawy na taką, którą przygotowujemy w innych wariantach naszych diet. 

dataPorady, Aktualności
data12.11.2021

Metoda cold press to innowacyjny sposób tłoczenia soków w niskiej temperaturze. Dzięki czemu zachowują one nie tylko piękny kolor i zapach, ale także jak najwięcej wartości odżywczych pochodzących z warzyw i owoców. Cały proces polega na używaniu zimnego i nie nagrzewającego się ostrza, które rozdrabnia warzywa i owoce, a następnie przepuszczeniu ich przez specjalną prasę hydrauliczną. Tym sposobem uzyskujemy gęsty i odżywczy sok bogaty w witaminy i minerały. Mamy dla Ciebie Sok z selera naciowego  prozdrowotny HIT oraz soki warzywno-owocowe o codziennie innym składzie i smaku.

dataAktualności
data13.05.2021

Z pogodą jest jak z kobietą, zmienną jest :) Nie mamy sposobu na zmienność Pań, mamy sposób na wysokie temperatury i jeszcze lepszą świeżość posiłków gdy upał nam doskwiera!

datadieta pudełkowa, Aktualności
data21.04.2019

Kochani FOOD HARONY CATERING został oficjalnym partnerem COMMANDORACE – czyli biegu z przeszkodami dla dorosłych i dzieci

dataTrening, Aktualności
wczytaj starsze posty
Promocje! Cennik