Dieta pudełkowa bez glutenu, bez nabiału i bez cukru. Nazywamy ją perełką Food Harmony, ponieważ cała filozofia marki opiera się na własnym doświadczeniu w drodze do wartościowej eliminacji glutenu, nabiału i cukru. Istnieje wiele chorób czy alergii , w których nie należy bagatelizować roli pewnych składników pożywienia na drodze złego samopoczucia.

W kompozycjach posiłków wykorzystujemy naturalne bezglutenowe zboża jak: ryż, kasza gryczana, komosa ryżowa oraz ziemniaki, bataty, mięso, ryby, orzechy, pestki, warzywa, kiszonki, owoce. Tłuszcze omega 3 zawarte w wielu składnikach komponujących diety przywróci albo pomorze przywracać Twoją równowagę hormonalną.

Same wypiekamy chleby, robimy mleka roślinne, kremowe sosy na bazie orzechów, czy kasz. Nie zabraknie tez fit deserów, w których słodycz wydobywamy z owoców, daktyli, czy erytrolu. Czy czujesz się źle jedząc białe makarony nawet ze zdrowymi dodatkami. pęcznieje Ci brzuch i czujesz dyskomfort po wypiciu mleka czy jogurtu? Jeśli padła seria odpowiedzi Tak to dieta jest dla Ciebie. Wypróbuj ją i ciesz się efektami dobrych zmian.

Kup teraz