fbpx

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Question: Czy dieta dedykowana jest osobom, które chcą schudnąć?

 

Nasze diety przeznaczone są w szczególności dla osób, które chcą zdrowo odżywiać się na co dzień i schudnąć. Plany mają za zadanie nauczyć was komponować zdrowe posiłki w ciągu dnia, tak aby stało się to waszym nawykiem, a nie tylko tygodniowym planem. Dietą szczególnie polecaną do spadku wagi jest dieta białkowo-tłuszczowa.

Question: Czy diety odpowiednie są dla kobiet karmiących i w ciąży?

 

Ciąża to szczególny czas, w którym nie należy się radykalnie odchudzać i gwałtownie zmieniać nawyków żywieniowych. Należy za to dostarczyć odpowiednich ilości składników odżywczych, które w tym okresie zmieniają się. Nasze diety nie są zbilansowane dla kobiet karmiących i ciężarnych, ale z powodzeniem można korzystać z przepisów w dietach – są zdrowe, nie zawierają produktów przetworzonych i białego cukru.

Question: Czy jest dostępna dieta wegańska?

 

Na ten moment nie mamy takiej diety w ofercie. Mamy jednak dietę 5-dniowy Detoks (1200 Kcal) – który składa się z warzyw, owoców, bezglutenowych kasz i zdrowych tłuszczy. W pojedynczych przepisach znajduje się miód, który można z powodzeniem zastąpić ksylitolem.

Question: Czy mogę zmieniać kolejność posiłków w ciągu dnia?

 

Zalecana kolejność posiłków jest wyszczególniona w naszych dietach. Jeżeli nie masz możliwości np. podgrzania posiłku w pracy, zamień go na inny posiłek z danego dnia, który będzie dla Ciebie wygodniejszy. Jeżeli nie masz rano czasu, możesz zacząć dzień od szybkiego smoothie, który prawie zawsze jest w naszym jadłospisie, a śniadanie spakować do pracy. Dieta musi być wygodna, dlatego dostosuj ją do swoich potrzeb.

Question: Gdzie znajdę dane do przelewu?


Dane do przelewu zostaną wysłane mailem po złożeniu zamówienia. Konto bankowe znajdziesz również przy każdej diecie w sklepie oraz poniżej:
Food Harmony: 52 1160 2202 0000 0003 3298 0498

Question: Ile czasu będę czekać na dietę?


Jeżeli wybierzesz opcję płatności PayU dieta zostanie automatycznie udostępniona zaraz po dokonaniu płatności. Jeżeli wybierzesz płatność przelewem tradycyjnym, wówczas po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie dieta zostanie udostępniona.

Question: Jak długo będę mieć dostęp do diety?

 

Do diet będziesz mieć dostęp 365 dni, zawsze po zalogowaniu się na swoim koncie. To znaczy, ze nigdy ich nie zgubisz i będziesz mógł korzystać z nich z każdego miejsca na świecie.

Question: Jaką dietę najlepiej wybrać na początek?

 

Na początek najlepiej zacząć od diety ZDROWY START. Jest to 7 dniowy plan dietetyczny, który nauczy cię komponować posiłki w ciągu dnia, będzie dawką inspiracji i pokaże że w smaczny i prosty sposób można przygotować dania na cały dzień.

Question: Jakie produkty są wykluczone z diet?

 

 • Cukier rafinowany
 • Gluten
 • Nabiał
 • GMO
 • Żywność przetworzona
 • Puste kalorie
 • Sklepowe słodycze

Question: O której godzinie spożywać posiłki?

 

W naszych dietach nie narzucamy konkretnych godzin posiłków. Ważne by dostosować je do własnego rytmu dnia. Pamiętaj jednak, aby śniadanie zjeść do 1 godziny po przebudzeniu, posiłki zjadaj co 3-4 godziny, ostatni posiłek zjedz 2-3 godziny przed snem i nie omijaj żadnego posiłku – każdy jest bardzo ważny, a cały plan dietetyczny jest dobrze zbilansowany.

Question: Z jakich produktów skomponowane są diety i czym się wyróżniają?

 

Nasze diety składają się naturalnych nieprzetworzonych produktów: z warzyw, owoców, produktów pełnoziarnistych, zdrowych tłuszczy, mięsa i ryb. Plany skomponowane są tak, abyście otrzymali pełnowartościowe dobrze zbilansowane posiłki, przy tym smaczne i proste w przygotowaniu. Czym się jeszcze wyróżniają?

 • Bogate w mikroskładniki i antyoksydanty
 • Niska zawartość naturalnych cukrów
 • Duża zawartość błonnika
 • Wspierają Florę Bakteryjną jelit
 • Superfoods
 • Dostosowana do alergii i nietolerancji pokarmowej
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
YouTube
Instagram